Darbas C kategorijos vairuotojui

Praca vairuotojui su C kategorijos vairuotojo pažymėjimu maisto produktų platinimui Nyderlanduose:

Darbo aprašymas:

Sunešamų ratukų pakrovimas ir pristatymas Nyderlanduose.
Vidutiniškai 5–12 klientų per dieną aptarnavimas, todėl darbas įvairus ir įdomus.

Darbo sąlygos:

Atlyginimas apie 850–1100 € NETO per savaitę.
Valandinė alga – 17,23 € BRUTO / h.
Viršvalandžiai mokami: 130% – šeštadieniais, 150% – sekmadieniais ir švenčių dienomis, 200% – šventinėmis dienomis.
Darbas 3/1 arba 6/2 sistema.

Reikalavimai:

C/CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas + kodas 95.
Vairuotojo kortelė.
BENDRAZINĖ anglų arba olandų kalbos žinios.
Galimybė atvykti į Nyderlandus ir savarankiškai nuvykti į darbą.
Profesinė patirtis (ne mažiau kaip 6 mėnesiai).

Pasiūlome:

Nuolatinį darbą.
Apgyvendinimą.
Puikias darbo sąlygas pagal Nyderlandų CAO.
Viršvalandžiai mokami 130%, šeštadieniais 150%, sekmadieniais ir švenčių dienomis 200%.
Priemokos už darbą naktimis.
Pagalba tvarkant SOFI numerį ir sveikatos draudimą.
Atostoginiai pinigai išmokami vieną kartą per metus.
Pagalba koordinatorių:

Scroll to Top